Велопрацедавець 2017 EVERLEGAL про переваги корпоративної велокультури

Юридична фірма EVERLEGAL, яка здобула титул «Велопрацедавця 2017», ділиться досвідом перемоги і розповідає про стимул впроваджувати корпоративну велокультуру в компанії.

Партнер ЮФ EVERLEGAL Олександр Ружицький показав велосипед, яким він час від часу їздить на роботу, і провів віртуальну екскурсію офісом юридичної фірми.

В офісі компанії є гостьова велопарковка для клієнтів, велопарковка для співробітників на внутрішньому дворі, душ і корпоративні велосипеди для співробітників.

«Це все не з’явилось моментально, ми до цього довго йшли, рік за роком, і, в принципі, немає нічого неможливого.  Я запрошую всі компанії, які бажають ставати велокомфортними чи bike-friendly, створювати ці велоумови, брати участь у конкурсі «Велопрацедавець року». Подавайтесь навіть тоді, коли ви вважаєте, що у вас немає шансів виграти. Повірте, що це дуже великий стимул удосконалювати свою інфраструктуру, це чудове середовище і поступ, який буде добре підтриманий як зовні — усім світом, так і всередині вашої компанії — вашими колегами.

Юристи EVERLEGAL на брендованих корпоративних велосипедах

Не вагайтесь і подавайтесь на конкурс «Велопрацедавець 2018», будемо разом робити Київ велосипедним містом, комфортнішим для життя», – розповів партнер ЮФ EVERLEGAL Олександр Ружицький.

Нагадаємо, до 1 жовтня 2018 року триває прийом заявок на конкурс «Велопрацедавець 2018» для роботодавців Києва та міст-супутників.

Мета конкурсу — промоція їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу, і створення велосипедної інфраструктури в офісах. Стаючи bike-friendly, компанії проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

У 2018 році конкурс пройде в Києві у дев’ятий раз. Переможцями попередніх років були юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO (2016),  ІТ-компанія ZEO-Alliance(2015), ІТ-компанія Luxoft (2014), Телеканал 1+1 (2013),  ІТ-компанія Ciklum (2012), Melexis Ukraine (2011), IT-компанія GlobalLogic (2010).

Організатором конкурсу є Асоціація велосипедистів Києва. У 2018 році конкурс «Велопрацедавець року» проходить у рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Партнером конкурсу є Центр КСВ (Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»).

Як взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2018»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *