Як заохотити співробітників

Зміни у способах пересування працівників на роботу, з роботи та для виконання своїх службових обов’язків можуть допомогти заощадити час та кошти як для працівників, так і для роботодавців. Також відомо, що покупці-велосипедисти, в середньому, витрачають більше часу та грошей на покупки на місцевих торгівельних майданчиках. Такі зміни також мають позитивні наслідки для здоров’я, соціальних та екологічних умов життя громади в цілому.

Вивчивши кращі приклади іноземного досвіду, ми підготували цю довідку, в якій ми сподіваємося дати відповіді на найпоширеніші запитання та допомогти компаніям та установам забезпечити якісні умови для своїх працівників та клієнтів-велосипедистів при мінімальних витратах.

Додатково підготовлено лист для керівництва компаній, який містить головні аргументи на користь облаштування велопарковок.

_____________________________

Документ вільний для поширення. При використанні будь-яких елементів публікації посилання на першоджерело є обов’язковим. Матеріали підготовлено Асоціацією велосипедистів Києва в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищення якості національної та місцевої політики розвитку велосипедного транспорту в українських містах.

Конкурс для роботодавців від Асоціації велосипедистів Києва