Умови конкурсу

 Умови конкурсу „Велопрацедавець 2016”:

1. Конкурс «Велопрацедавець 2016» проводиться у липні-серпні 2016 року.  Мета конкурсу — заохочення бізнесу до підтримки велосипедного транспорту, розвиток велосипедної інфраструктури Києва.

2. Заявки на конкурс приймаються з 14 липня до 31 серпня 2016 року включно. Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального або державного підприємства (за згодою керівників організації або керівників підрозділу).

3. У конкурсі можуть брати участь установи та відокремлені підрозділи (склад, магазин, окремий офіс тощо) будь-якої форми власності і сфери діяльності, фактично розташовані в адміністративних межах міста Києва або київської транспортної агломерації (міста Ірпінь, Бровари, Вишневе, Вишгород тощо).

4. Заявка на конкурс має містити:4.1. назву компанії і сферу її діяльності; 4.2. адресу розташування та контактні телефони, електронну адресу; 4.3. інформацію про наявність зручностей для працівників-велосипедистів, у тому числі будь-яких з нижчевказаних: 4.3.1. велосипедної парковки, місце її розташування, охорону та нагляд над нею, її фотографію; 4.3.2. душу, ванної або іншого місця, де можна помитися, та фотографію цього місця; 4.3.3. роздягальні чи іншого місця, де працівники можуть зберігати змінний одяг; 4.3.4. пральної машини та її фотографію; 4.4. інформацію про орієнтовну кількість велосипедистів, які працюють у компанії та регулярно приїжджають на велосипеді на роботу; 4.5. інформацію про орієнтовну кількість працівників компанії; 4.6. ім’я та прізвище того, хто подає заявку, його посаду, контактний телефон, електронну адресу.

5. Заявку з фотографіями можна подати за посиланням: http://bit.ly/29xOmu4

Фото бажано розмістити на файлообміннику або надіслати на електронну пошту media@avk.org.ua.

6. З 17 серпня до 13 вересня  журі конкурсу розглядає заявки, здійснює виїзди для перевірки поданих заявок від учасників конкурсу та обирає переможця.

7. З метою вирівнювання шансів великих і маленьких установ, що беруть участь в конкурсі,  при визначенні переможців будуть враховані: 7.1. Кількість працівників-велосипедистів по відношенню до загальної; 7.2. Рівень зручностей для них; 7.3. Відповідність цього рівня об’єктивним можливостям установи.

8. Переможець конкурсу буде визначатися за рейтингом, який буде створено за результатами поїздок членів журі на об’єкти.

9. Оголошення та привітання переможців конкурсу відбудеться у вересні в рамках Європейського тижня мобільності, урочисте нагородження в День “Велосипедом на роботу” 22 вересня 2016 року.

Найкращі роботодавці отримують дипломи та спеціальні призи для співробітників.  Результати конкурсу будуть оприлюднені через засоби масової інформації.

10. Проведення конкурсу є одностороннім актом доброї волі з боку організаторів, тому рішення журі є остаточними.

11. Контакти організаторів конкурсу: Асоціація велосипедистів Києва

Марина Блудша, медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва media [at] avk.org.ua 0977930569

Анна Гайдай, асистентка проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” gaidai [at] avk.org.ua 096 975 92 85

вул. Набережно-Лугова, 12, оф. 205 м. Київ