Організатор

Організатором та координатором національного конкурсу «Велопрацедавець 2019»  є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація. Наша місія — покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах, просуваючи велосипед як безпечний зручний транспорт.  U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

Локальні координатори

Локальними координаторами конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») (Київ), ГО «Харківський велосипедний союз»» (Харків), ГО «Сіті Лаб» (Полтава), ГО «Велокривбас» (Кривий Ріг), ГО «Спільно HUB» (Запоріжжя), ГО «Велохерсон» (Херсон), ГО «Вінниця Мобільна» (Вінниця) та ГО «Веловектор» (Одеса). 

Партнери конкурсу

Головним інформаційним партнером конкурсу є robota.ua, інфопартнери — Європейська Бізнес Асоціація і платформа розвитку кар’єри Career Hub. Медіапартнер конкурсу — сайт позитивних новин #ШОТАМ.

Партнер з подарунків —юридична фірма EVERLEGAL.

У 2019 році конкурс «Велопрацедавець року» вперше пройде на національному рівні у 8 містах України — у Києві, Харкові, Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі, Херсоні, Вінниці та Одесі. У Києві конкурс проходить у десятий раз, у решті міст — вперше.

Конкурс для роботодавців від Асоціації велосипедистів Києва