Конкурс «Велопрацедавець 2019» пройшов у 8 містах України

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах.

Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші для користувачів велосипеда офіси і заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови приїжджати в офіс велосипедом.

Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

Національний конкурс «Велопрацедавець 2019» пройшов у 8 містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса. У 2019 році конкурс «Велопрацедавець року» вперше пройшов на національному рівні, з 2010 року конкурс проводиться в Києві.

Кубок Велопрацедавця 2019 отримали IT-компанія Infopulse Ukraine (Київ), національний заповідник «Хортиця» (Запоріжжя), IT-компанія Intersog Ukraine (Одеса), «Аврора – сім’я соціальних магазинів» (Полтава), IT-компанія MemCrab (Вінниця), IT-компанія TEAM International (Харків), виробник «Вікна Віконда» (Кривий Ріг).

«Якщо в перший рік конкурсу «Велопрацедавець року» у Києві 2010 року важко було знайти учасників серед роботодавців Києва, то зараз важко вибрати переможця. Важко вибрати, бо настільки високим став рівень учасників і мотивації розвивати велокультуру серед співробітників. Загалом у національному конкурсі «Велопрацедавець 2019» взяли участь 46 компаній, комунальних і державних установ у 8 містах України. У цих компаніях та установах працює понад 34 тисячі людей, з них 8% їздить велосипедом на роботу», – розповіла Маріанна Маршаленко, координаторка конкурсу і партнерської програми U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Більше фото в альбомі на сторінці в Facebook.

Інформаційними партнерами конкурсу «Велопрацедавець 2019» є сайт пошуку роботи robota.ua, Європейська Бізнес Асоціація та платформа розвитку кар’єри Career Hub. Медіапартнер конкурсу — сайт позитивних новин #ШОТАМ, партнер з подарунків — юридична фірма EVERLEGAL. Церемонія відбулась у креативному просторі для розвитку бізнесу Spaces Ukraine.

Фото: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») та Infopulse Ukraine

Локальними координаторами конкурсу є місцеві громадські організації: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») (Київ), ГО «Харківський велосипедний союз»» (Харків), ГО «Сіті Лаб» (Полтава), ГО «Велокривбас» (Кривий Ріг), ГО «Спільно HUB» (Запоріжжя), ГО «Велохерсон» (Херсон), ГО «Вінниця Мобільна» (Вінниця) та ГО «Веловектор» (Одеса).

Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *