У Києві обрали кращий велосипедний офіс 2015 року

У Києві завершився конкурс на кращий велосипедний офіс «Велопрацедавець 2015», що має на меті відзначати ті офіси та центри, що створили гідні умови для роботи своїх працівників-велосипедистів. Цього року перше місце посіла ІТ-компанія ZEO Alliance, а серед наступних призових місць – кіновиробники, IT-шники та Національний банк України.

Вручення призів та дипломів учасникам конкурсу “Велопрацедавець 2015” відбулося 17 вересня на Майдані Незалежності

Компанія ZEO Alliance, що на бульварі Лепсе, пропонує своїм працівникам велопарковку на 20 веломісць під накриттям і в зоні такої надійної охорони, що туди може потрапити лише власник велосипеда. Для співробітників працюють душові кабінки, а адміністрація також щодня надає чисті рушники, шампуні та мило. Від 20 до 30 співробітників щодня їздять на роботу велосипедом, серед них немало дівчат.

Представник компанії ZEO Alliance отримує диплом та призи від Асоціації велосипедистів Києва

Велопарковка ZEO Alliance. Дістатися до велосипедів може лише їх власник через два кордони безпеки.
Пральні машинки та сушарки ZEO Alliance.
Місце, де можна залишити велосипедні речі.

Друге місце посіли дві компанії, що отримали однакову кількість балів: IT-бізнес Prom.ua та кіновиробник Film.ua Group. В обох організаціях велопарковки є безпечними і зручними, знаходяться під навісами та постійною охороною. Є кілька душових кабін, а керівництво сприяє щоденному використанню велосипедів серед своїх співробітників.

Компанія Prom.ua отримує диплом та призи

Велопарковка Prom.ua під охороною.
Душові Prom.ua.
Офіс Prom.ua.
film.ua_park
Велопарковка під навісом Film.ua

film.ua_velo

Чисті рушники у душовій працівників Film.ua

Третє місце з однаковою кількістю балів посіли також дві організації: IT-компанія Infopulse та Національний банк України. Infopulse бере участь у конкурсі уже вчетверте, і щоразу посідає одне з призових місць. Цього року компанія додала нові паркомісця для велосипедистів, оскільки кількість працівників, що приїжджають на роботу велосипедом, збільшується.

Національний банк України отримує диплом та приз

Велопарковка Нацбанку України не дуже велика, але це найбільш захищена велопарковка країни.

Національний банк України бере участь у конкурсі вперше, але одразу «вибивається» у лідери завдяки надзвичайно потужній системі охорони велосипедів, спеціально облаштованій велопарковці та підтримці велосипедистів-працівників.

Асоціація велосипедистів Києва висловлює подяку усім учасникам конкурсу, серед яких були готель Radisson Blu Hotel на Ярославовому Валу, бізнес-центр «Іллінський», Український науково-практичний центр ендокринної хірургії на Кловському узвозі, Український державний центр радіочастот, телекомунікаційна компанія CallWay Україна, компанія Auchan та офіси IQ Business Centre і KAN Development. Завдяки вам наше місто стає велосипеднішим щороку!

Компанія "Ашан" отримує диплом

Велопарковка компанії “Ашан” за парканом, куди можуть потрапити лише власники велосипедів.

Український державний центр радіочастот з дипломом

Укрчастотнагляд також має одну з найбезпечніших велопарковок: на територію можуть потрапити лише працівники власники велосипедів.

Представники компанії CallWay з дипломом, вітаємо!

Безліч велосипедів в офісі компанії CallWay

Дякуємо за фото Оксані Шиян, працівникам офісів та волонтерам Асоціації велосипедистів Києва, що відвідували офіси та ставили бали за велозручності!

Контакти:
Анна Гайдай,
координаторка проведення конкурсу «Велопрацедавець 2015», Асоціація велосипедистів Києва,
096 975 92 85, gaidai at avk.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *