Всі записи автора storozhuk

У Києві обрали кращий велосипедний офіс 2015 року

У Києві завершився конкурс на кращий велосипедний офіс «Велопрацедавець 2015», що має на меті відзначати ті офіси та центри, що створили гідні умови для роботи своїх працівників-велосипедистів. Цього року перше місце посіла ІТ-компанія ZEO Alliance, а серед наступних призових місць – кіновиробники, IT-шники та Національний банк України.

Вручення призів та дипломів учасникам конкурсу “Велопрацедавець 2015” відбулося 17 вересня на Майдані Незалежності

Компанія ZEO Alliance, що на бульварі Лепсе, пропонує своїм працівникам велопарковку на 20 веломісць під накриттям і в зоні такої надійної охорони, що туди може потрапити лише власник велосипеда. Для співробітників працюють душові кабінки, а адміністрація також щодня надає чисті рушники, шампуні та мило. Від 20 до 30 співробітників щодня їздять на роботу велосипедом, серед них немало дівчат. Читати далі

Прийом заявок на “Велопрацедавця-2015″ продовжено до 10 вересня

Термін прийому заявок на конкрус “Велопрацедавець року” продовжено до 10 вересня 2015 року. На разі маємо 11 претендентів на звання найбільш дружнього офісу для велосипедистів в Києві.

Волонтери Асоціації велосипедистів Києва розпочинають відвідання усіх компаній для перевірки та оцінки зручностей для велосипедистів.Оскільки багато заявок надійшло безпосередньо перед дедлайном, ми вирішили продовжити прийом заявок. Серед претендентів на звання “Велопрацедавця року” поки що 11 організацій, зі сфери ІТ, медицини, рітейлу, кіновиробництва, девелопменту та будівництва, готельно-ресторанної, банківської справи та інші.

Церемонія нагородження переможців та відзначення учасників конкурсу відбудеться 17 вересня на Майдані Незалежності в День “Велосипедом на роботу”.

Велопрацедавець – щорічний конкурс, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси. Подавайте заявки, отримуйте широке визнання велоспільноти Києва та заохочувальні призи для співробітників!

Подати заявку на конкурс “Велопрацедавець 2015″ – bit.ly/bikeoffice2015

Якщо ваш офіс ще не створив сприятливих умов для велосипедистів, радимо ознайомитися з порадами “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом“.

Відкрито реєстрацію на конкурс “Велопрацедавець-2015″

Велопрацедавець – щорічний конкурс, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси. Подавайте заявки, отримуйте широке визнання велоспільноти Києва та заохочувальні призи для співробітників.

Перемогу в конкурсі отримає організація, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників – щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і загалом всіляко заохочує співробітників їздити на роботу на велосипеді.

Velopracedavets_2015_1260x750

Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального підприємства за згодою керівництва. У конкурсі можуть брати участь усі компанії (крім переможців минулих років), де є щонайменше велопарковка, та де керівництво заохочує працівників їздити на велосипедах. Критеріями вибору переможця будуть відсоток працівників-велосипедистів, якість зручностей для них і відповідність рівня цих зручностей об’єктивним можливостям компанії.

Цього року конкурс проходитиме вже вшосте. У попередні роки переможцями були компанія Luxoft (2014), Телеканал 1+1 (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), “Melexis Ukraine” – розробник інтегральник схем (2011), IT-компанія “GlobalLogic” (2010). Організатор конкурсу – Асоціація велосипедистів Києва.

Участь у конкусі можуть брати лише організації, що розташовані в місті Києві та містах-сателітах (Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь тощо). Хочете організувати подібний конкурс у своєму місті? Ознайомтеся з нашими порадами.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися тут. Прийом заявок – до 31 серпня 2015 року. Переможці конкурсу будуть оголошені у вересні під час Європейського тижня мобільності, та нагороджені в осінній День “Велосипедом на роботу” 17 вересня 2015 року.

Подати заявку на конкурс “Велопрацедавець 2015” – bit.ly/bikeoffice2015

Якщо ваш офіс ще не створив сприятливих умов для велосипедистів, радимо ознайомитися з порадами “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом“.

В офісі Асоціації велосипедистів Києва можна отримати друковану версію цієї брошури. Додатково підготовлено лист для керівництва компаній, який містить головні аргументи на користь облаштування велопарковок.

Всі події конкурсу висвітлюватимуться на сторінці bikeoffice.avk.org.ua

“Велопрацедавець” дає шанс компаніям показати своє дбайливе ставлення до співробітників, клієнтів та міста загалом. Асоціація переконана, що чим більше людей буде їздити велосипедом на роботу, тим комфортнішим ставатиме наше місто.

Контакти:

Олеся Сторожук

медіа-координаторка Асоціації велосипедистів Києва

media [at] avk.org.ua

066 310 31 33

Анна Гайдай

асистентка Асоціації велосипедистів Києва

gaidai [at] avk.org.ua

096 975 92 85

Реєстрація на Велопрацедавець-2015 стартує 1 серпня

З 1 серпня по 31 серпня 2015 року триватиме реєстрація організацій, що претендуватимуть на статус найбільш дружнього до велосипедистів офіса у Києві.

Конкурс “Велопрацедавець” відзначає організації, що створили на робочому місці зручні умови для своїх співробітників та клієнтів, які користуються велосипедами. Його мета – заохочення їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу. Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

Цього року конкурс відбудеться вже вшосте. Оголошення та прийом анкет буде доступне на сайті Асоціації велосипедистів Києва. Для участі в конкурсі організація повинна мати як мінімум велопарковку або місце для зберігання велосипедів, але оцінюватимуться також інші зручності: місце для переодягання, душ, загальна лояльність до велосипедистів.

Якщо ваш офіс ще не створив сприятливих умов для велосипедистів, радимо ознайомитися з порадами “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом“.

В офісі Асоціації велосипедистів Києва можна отримати друковану версію цієї брошури. Додатково підготовлено лист для керівництва компаній, який містить головні аргументи на користь облаштування велопарковок.

Переможці конкурсу будуть оголошені у вересні під час Європейського тижня мобільності, та нагороджені в осінній День “Велосипедом на роботу”. “Велопрацедавцем-2014” стала ІТ-компанія Luxoft, у попередні роки переможцями були Телеканал 1+1 (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), “Melexis Ukraine” – розробник інтегральник схем (2011), IT-компанія “GlobalLogic” (2010).

Якщо Ви хочете організувати конкурс “Велопрацедавець” у своєму місті, пропонуємо ознайомитися з методикою проведення.

Визначено переможців конкурсу “Велопрацедавець-2014”

Визначено переможців конкурсу “Велопрацедавець-2014”: перше місце посіла компанія “Luxoft”, друге – “МТС Україна”, третє – “Інфопульс”.

У Києві завершився конкурс на кращу організацію, що облаштувала зручності для велосипедистів та заохочує своїх працівників приїжджати на роботу велосипедом. Перше місце посіла ІТ-компанія “Luxoft“.

Компанія “Luxoft” має зручну криту велопарковку у внутрішньому дворі, розраховану на велику кількість велосипедів. Що важливо – велопарковка з правильною геометрією, тобто можна пристібнути не лише колесо. Доступ на подвір’я мають лише працівники. Багато хто на місці лишає шоломи з бафами.

У приміщенні є зручна роздяльня та два душа. Працівники компанії можуть користуватися також іншими бонусами – спортзалами з тренажерами та залом з татамі (матрац для айкідо).

Друге місце посіла компанія “МТС Україна”. Працівники компанії можуть користуватися критою велопарковкою, душем, роздягальнею та персональними шафками.  Велосипед як транспортний засіб використовують переважно працівники ІТ та технічних відділів, однак кількість тих, хто катається на велосипеді набагато більша. Вже другий рік поспіль компанія проводить веломарафон для своїх працівників. Цього року в гонці взяли участь 100 велосипедистів.

mts

Третє місце за собою закріпила ІТ-компанія “Інфопульс Україна”.

У компанії є велостоянка для клієнтів. Для паркування велосипедів працівників організація пропонує гараж площею 30 квадратних метрів – сухе та безпечне місце. Також є душ та роздягальня. “Інфопульс Україна” бере участь у конкурсі вже вдруге і за цей рік ми відзначили значне покращення умов для велосипедистів.

інфопульс2
Велопарковка для відвідувачів
інфопульс1
Місце для зберігання велосипедів працівників

Цього разу було непросто визначити переможців конкурсу, адже було багато достойних заявок. Тому також відзначаємо такі компанії:

Готель “Radisson Blu” – за активну участь у веложитті Києва, популяризацію велоруху серед співробітників і відвідувачів.

Поліграфія “Тріада” – за активну підтримку велоруху. Компанія вже давно пропонує умови для велосипедистів, постійно підтримує різні велозаходи, в основному, спортивні.

Фітнес-клуб “Подільський” – за активну пропаганду велосипедного руху серед відвідувачів та креативну велопарковку.

Банк “Національний кредит” – за підтримку відвідувачів велосипедистів і за активну корпоративну культуру. Чи не єдиний банк, який встановив велопарковку в Києві і в Україні.

ІТ-компанія “Неткрекер” – за класних велосипедистів-співробітників, які заохочують інших їздити на велосипеді.

Компанія “Tubemogul Ukraine”– за прогресивну велопарковку, зроблену за останнім словом техніки, яка дозволяє не тільки припаркуватися, але й не подряпати дискові гальма – не так багато установників велопарковок над цим замислюються.

Студія “Сентрябрь” – за активне використання велосипеда майже всіма працівниками компанії та заохочення інших.

Ми дякуємо всім учасниками конкурсу за те, що вони власним прикладом популяризують велосипедний рух в Києві та роблять наше місто більш комфортним для всіх його мешканців і гостей.

Дякуємо волонтерам АВК – Павлу Кучапіну та Анні Шматок, які відвідували офіси та спілкувалися зі співробітниками компаній.

Нагородження переможців та відзначення всіх учасників конкурсу відбудеться 16 вересня 2014 року о 9:00 на Майдані Незалежності біля Лядських воріт у День “Велосипедом на роботу” в рамках Європейського тижня мобільності.

“Велопрацедавець” – щорічний конкурс, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси в Києві.  Його мета – заохотити компанії створювати комфортні умови для велосипедистів серед своїх співробітників та клієнтів. У 2014 році “Велопрацедавець” відбувся вже вп’яте. Переможцями попередніх років були Телеканал 1+1 (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), “Melexis Ukraine” – розробник інтегральник схем (2011), IT-компанія “GlobalLogic” (2010). Конкурс проводить Асоціація велосипедистів Києва.

Сентябрь, Неткрекер, Johnson – нові претенденти на Велопрацедавця-2014!

А тим часом надходять нові заявки на конкурс “Велопрацедавець-2014”.  До претендентів на звання найвелосипеднішого офісу цього року додалися студія “Сентябрь”, ТОВ “НЕТКРЕКЕР” та  SC Johnson.

Читати далі