У конкурсі: Інфопульс, Подольський та Radisson Blu

На конкурс “Велопрацедавець року” подано ще три заявки: “Інфопульс Україна”, фітнес-клуб “Подольський” та Radisson Blu.

Коротко познайомимося з ними.

“Інфопульс Україна” – ІТ-компанія.

В компанії є велостоянка. Для паркування велосипедів компанія пропонує гараж площею 30 квадратних метрів – сухе та безпечне місце для зберігання велосипедів. Також є душ та роздягальня.

біля офісу

“Подольский” – фітнес-клуб

Має велопарковку, поширює інформацію про велосипедний рух серед співробітників та клієнтів.

Radisson Blu – готель

Тут є такі зручності для велосипедистів: роздягальні, шафи для зберігання особистих речей,  душові, велопарковка під охороною. За словами заявників, співробітники все літо виїжджали на велопрогулянки.

rad

Інформацію про умови для велосипедистів надали компанії під час реєстрації на конкурс. Незабаром волонтери Асоціації відвідають ці та інші організації для оцінки зручностей та спілкування з працівниками-велосипедистами.

Нагадуємо, що сфера діяльності не впливає на шанси стати переможцем.  Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального або державного підприємства (за згодою керівників організації або керівників підрозділу).

Як великі, так і маленькі організації мають рівні можливості участі в конкурсі, адже при оцінюванні буде враховуватись рівень зручностей та об’єктивні можливості компанії.

Більше про умови конкурсу читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *