Велопрацедавець 2014 Luxoft про переваги велокультури

IT-компанія Luxoft, яка здобула титул “Велопрацедавець 2014”, поділилась своїм досвідом впровадження корпоративної велокультури.

Ірина Чаплинська, HR-партнер IT-компанії Luxoft:
“У нашій компанії існує програма Lux Good, яка спрямована на забезпечення здорового способу життя наших співробітників через поліпшення їх здоров’я, настрою та через натхнення і розвиток спорту. Кілька років тому ми запровадили велокультуру та встановили в офісах велопарковки, душові кабіни та кімнати для зміни одягу. Також організували День без авто, під час якого взяли участь у різноманітних велоактивностях.

У 2014 році наша компанія виграла конкурс “Велопрацедавець року”. Вважаємо це дуже важливим досягненням, адже велокультура – це дуже гарний спосіб проявити турботу про своїх співробітників. Запрошуємо інші компанії до реєстрації в конкурсі “Велопрацедавець 2018″. Будьмо велодружніми!”.

Нагадаємо, з 13 квітня до 1 жовтня 2018 року триває прийом заявок на конкурс “Велопрацедавець року” для роботодавців Києва та міст-супутників.

Мета конкурсу – промоція їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу, і створення велосипедної інфраструктури в офісах. Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

У 2018 році конкурс пройде в Києві у дев’ятий раз. Переможцями попередніх років були юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO (2016),  ІТ-компанія ZEO-Alliance(2015), ІТ-компанія “Luxoft” (2014), Телеканал 1+1 (2013),  ІТ-компанія Ciklum (2012), “Melexis Ukraine” – розробник інтегральник схем (2011), IT-компанія “GlobalLogic” (2010).

Організатором конкурсу є Асоціація велосипедистів Києва. У 2018 році конкурс “Велопрацедавець року” проходить у рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Партнером конкурсу є Центр КСВ (Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”).

Як взяти участь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *