Асоціація велосипедистів Києва оголошує конкурс “Велопрацедавець 2018”

Асоціація велосипедистів Києва оголошує щорічний конкурс “Велопрацедавець 2018”, який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси.

З 13 квітня до 1 жовтня 2018 року триватиме прийом заявок на конкурс “Велопрацедавець року” для роботодавців Києва та міст-супутників.

Velopracedavets_2017_500x262 (1)

Перемогу в конкурсі отримає компанія/організація/установа, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників-користувачів велосипеда: щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу.

Мета конкурсу – промоція їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу, і створення велосипедної інфраструктури в офісах. Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

У 2018 році конкурс пройде в Києві у дев’ятий раз. Переможцями попередніх років були юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO (2016),  ІТ-компанія ZEO-Alliance(2015), ІТ-компанія “Luxoft” (2014), Телеканал 1+1 (2013),  ІТ-компанія Ciklum (2012), “Melexis Ukraine” – розробник інтегральник схем (2011), IT-компанія “GlobalLogic” (2010).

Організатором конкурсу є Асоціація велосипедистів Києва. У 2018 році конкурс “Велопрацедавець року” проходить у рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Партнером конкурсу є Центр КСВ (Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”).

Як взяти участь

Подати заявку на конкурс “Велопрацедавець 2018” можна за посиланням.

Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального підприємства за згодою керівництва. У конкурсі можуть брати участь усі компанії та установи (крім переможців минулих років), де є щонайменше велопарковка, та де заохочують працівників їздити на велосипедах. Критеріями вибору переможця будуть відсоток працівників-велосипедистів, якість зручностей для них і відповідність рівня цих зручностей об’єктивним можливостям компанії.

Участь у конкурсі можуть брати лише організації, що розташовані в місті Києві та містах-сателітах (Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Буча, Боярка тощо).

Детальні умови конкурсу можна дізнатися тут.

Прийом заявок триває з 13 квітня до 1 жовтня 2018 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені в жовтні через засоби масової інформації.

Усі події конкурсу висвітлюватимуться на сторінці bikeoffice.avk.org.ua

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Контакти:

Маріанна Маршаленко, координаторка партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва, partners [at] avk.org.ua

Марина Блудша, медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва media [at] avk.org.ua 0977930569

Анастасія Макаренко, директорка Асоціації велосипедистів Києва friends [at] avk.org.ua 097 119 11 42

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *